لوگوی شرکت من
در حال بارگذاری سایت...

پاک کننده سطوح (چند منظوره) من

حتما می‌دانید که تمیزی و نظافت منزل، رابطه مستقیمی با سلامت روانی اعضای خانواده دارد. در این میان، تمیزکردن سطوح مختلف در گوشه‌و‌کنار منزل، از اصلی‌ترین اصول خانه‌داری و نظافت است. در میان فهرست بلندبالایی از مواد شوینده که در فروشگاه‌ وجود دارند، شاید هیچ‌کدام به اندازه پاک‌کننده سطوح (چندمنظوره)، عصای دستتان در تمیزی و نظافت قسمت‌های مختلف منزل نباشند. این شوینده با قدرت فوق‌العاده در تمیزکنندگی سطوح مختلف، کار شما را در لکه‌گیری و برق‌انداختن فضای خانه آسان کرده است. تردید نداشته باشید که با خرید پاک‌کننده سطوح چندمنظوره، با یک تیر، چند نشان زده‌اید!

معرفی پاک کننده سطوح (چند منظوره) مَن

پاک‌کننده سطوح (چندمنظوره)، انقلابی عظیم در نظافت و تمیزی منزل به ‌پا کرده است. در این میان، باید از بهترین و مرغوب‌ترین نوع محصولات شوینده یعنی پاک‌کننده سطوح چندمنظوره مَن، رونمایی کنیم. مَن با بهره‌گیری از بهترین فرمولاسیون، رضایت شما در امر نظافت منزل را به‌خوبی جلب کرده است. شرکت مَن با هدف کاربری آسان و لذت‌بخش، محصولی شگفت‌آور و معجزه‌آسا روانه بازار کرده است. با خرید این محصول، دیگر نیازی به استفاده از چند شوینده مختلف نخواهید داشت. بنابراین، انتخاب پاک‌کننده سطوح چندمنظوره مَن را می‌توان به‌مثابه سرمایه‌گذاری بزرگ در زمان و هزینه‌های اقتصادی دانست.
لازم به ذکر است که اصطلاح چندمنظوره‌بودن این محصول، اشاره به قدرت اعجاب‌انگیز آن در رفع آلودگی سطوح مختلف نظیر سطوح استیل و فلزی، کاشی و سرامیک، شیرآلات و سینک ظرفشویی دارد. با داشتن این پاک‌کننده، دیگر لازم نیست زحمت به‌خاطرسپردن چندین دستورالعمل بهداشتی را در حافظه خود به دوش بکشید. کافی ا‌ست تنها مقداری از این محلول پاک‌کننده را بر سطح آلوده مورد نظر اسپری کرده، سپس با کمک اسفنج یا پارچه، سطح آلوده را تمیز کنید. در گام آخر، محل مورد نظر را با آب بشویید و با دستمالی تمیز خشک کنید.
فراموش نکنید که با همین سه گام ساده و جزئی، می‌توانید ضمن رفع آلودگی و لکه از روی سطوح، اقدامات لازم در جهت ضدعفونی منزل را هم انجام دهید. مَن با بهره‌گیری از متریال باکیفیت و مرغوب، ضمن دورنگاه‌داشتن شما از هر نوع خطر و حساسیت پوستی، ضامن بقا و سلامتی‌‌تان است. پیشنهاد می‌کنیم این بار که قصد خرید شوینده بهداشتی برای نظافت منزل را داشتید، در فهرست خرید خود، جایی برای پاک‌کننده سطوح چندمنظوره مَن خالی بگذارید. بدون شک این محصول، لذتی دیگر از تمیزی و برق‌انداختن منزل را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

از من بشنوید...

ما ۵۰ ساله کنار هَمیم ...!
مَن کنار تو ...!
شرکت مَن تولیدکننده محصولات شوینده
تصویر پاک کننده سطوح (چند منظوره) من

ویژگی های پاک کننده سطوح (چند منظوره) مَن

 • قدرت فوق‌العاده در رفع آلودگی از سطوح مختلف
 • سرعت‌عمل بالا در تمیزی و درخشندگی سطوح
 • قابل استفاده برای سطوح مختلف
 • کاربری راحت و آسان
 • قابلیت ضدعفونی سطوح
 • فاقد هرگونه ترکیبات مضر و حساسیت‌زا
 • ارائه عملکردی درخشان در حذف چربی و لکه‌های قدیمی از روی سطوح
 • عدم آسیب به بافت سطوح
دستور العمل :

روش استفاده از پاک کننده سطوح (چند منظوره) من

 • مقداری از محلول چند منظوره مَن را بر روی سطح مورد نظر اسپری نمایید.
 • با یک پارچه یا اسفنج سطح را تمیز نمایید.
 • سپس سطح را با آب شسته و خشک نمایید.
 • ** از پارچه یا اسفنج آغشته به اسپری چند منظوره مَن می توان استفاده نمود

سوالات متداول

این محصول در حجم 500ml تولید و به بازار عرضه می گردد.

چند منظوره جهت تمیز کردن و رفع آلودگی سطوح مختلف نظیر سطوح استیل و فلزی، کاشی و سرامیک، شیرآلات و سینک ظرفشویی و... کاربرد دارد.

تمامی فروشگاه های زنجیره ای (افق کورش، هایپر استار و...) چند منظوره مَن را برای فروش عرضه می نمایند. با مراجعه به این فروشگاه ها می توانید بصورت حضوری خرید نمایید. در ضمن به جزء فروشگاه های زنجیره ای سایر فروشگاه ها نیز اکثر شوینده های شرکت من را برای فروش به شهروندان ارائه می نمایند.

دیدگاه کاربران

توجه:آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد و بصورت محرمانه خواهد ماند.