لوگوی شرکت من
در حال بارگذاری سایت...

تمیزکننده و جرم گیر مَن

نظافت و بهداشت دستشویی و حمام از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است. رسیدگی درست و اصولی به این دو قسمت، می‌تواند مانع بروز و انتشار میکروب و ویروس در فضای خانه شود. جای هیچ‌گونه تردیدی نیست که تمیزکردن توالت و حمام برای هر کسی، کاری به‌مراتب دشوار و طاقت‌فرساست. به همین دلیل هم اکثر افراد در نظافت این قسمت به محلولی معجزه‌آسا نیاز دارند تا بتوانند این کار را با راحتی هرچه‌تمام، انجام دهند. تمیزکننده و جرم‌گیر توالت، همان محلول شگفت‌انگیزی ا‌ست که قادر است امر نظافت و شست‌وشوی توالت و حمام را آن‌گونه که مورد انتظار شماست، انجام دهد.

تمیزکننده و جرم گیر من

اگر شما هم از آن دسته افرادی باشید که به بهداشت و نظافت منزل اهمیت زیادی می‌دهند، باید بدانید که اسکار دشوارترین و طاقت‌فرساترین محل در نظافت، به توالت و حمام تعلق می‌گیرد! تمیزکردن این دو قسمت، مستلزم داشتن صبر و حوصله و البته خرج‌کردن انرژی فراوان است. در بسیاری از موارد هم، نتیجه نظافت با آنچه مورد انتظار افراد است، کاملا مغایرت دارد. این دشواری و ناکامی را می‌توان حاصل سهل‌انگاری و عدم دقت در انتخاب شوینده مناسب دانست. مَن، با درنظرداشتن دغدغه کاربران، محصولی باکیفیت و مرغوب ارائه کرده است که در جلب رضایت مشتریان، بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشته است. کارکرد ویژه این محصول، حذف جرم و رسوب از کاسه توالت، وان حمام، روشویی و انواع سطوح لعابدار است. این محصول شگفت‌انگیز با عنوان تمیزکننده و جرم‌گیر من، قابلیت‌های دیگری هم دارد که مهم‌ترین آن‌ها، خاصیت لکه‌زدایی، سفیدکنندگی و ضدعفونی‌کردن سطوح سرامیکی و لعابدار است. کاربری آسان و بی‌خطر این شوینده، از آن محصولی محبوب و پرطرفدار ساخته است. به این ترتیب، می‌توان سلامت و امنیت این شوینده را امتیاز بزرگ آن دانست. جهت استفاده از جرم‌گیر مَن برای نظافت وان و کاسه توالت، کافی ا‌ست سطح مورد نظر را خیس کرده و کمی از محلول جرم‌گیر را روی آن بریزید. در گام بعدی، به کمک اسکاچ یا برس، سطح مورد نظر را کاملا تمیز کنید و بشویید. دستورالعمل استفاده از جرم‌گیر برای تمیزکردن سطوح سرامیکی، به این صورت است که ابتدا یک پیمانه از محلول را با ۹ پیمانه آب ترکیب کنید. سپس آن را روی سطح مورد نظر ریخته و با یک اسکاچ تمیز کنید.

تمیزکننده و جرم گیر من

مشخصات و ویژگی های تمیزکننده و جرم گیر من

 • بهره‌مندی از خاصیت لکه‌زدایی و سفیدکنندگی سطوح لعابدار
 • حذف جرم و رسوب
 • قدرت تمیزکنندگی بالا
 • قابلیت ضدعفونی محیط
 • فاقد مواد سمی
 • عدم آسیب به بافت کاشی و سرامیک
 • تولید و فروش در حجم های یک لیتری و چهار لیتری + اسپری نیم لیتری
دستور العمل :

روش استفاده از تمیزکننده و جرم گیر مَن

** ابتدا محلول را بر سطح کوچکی از محل مورد نظر امتحان کنید و پس از اطمینان از عدم اثر سوء از آن استفاده نمایید.

روش استفاده از جرم گیر مَن برای شست و شوی وان، دستشویی و کاسه توالت:

 • ابتدا سطح مورد نظر را خیس نموده سپس کمی از محتوی بطری را مستقیما بر روی آن بریزید.
 • سپس با یک اسکاچ یا برس آن سطح را کاملا تمیز کرده و در آخر با آب بشویید.

 

طرز استفاده از جرم گیر مَن برای سطوح کف:

 • یک پیمانه از محلول تمیزکننده مَن را با ۹ پیمانه از آب رقیق نموده و بر روی کف بریزید.
 • سپس با یک اسکاچ یا برس سطح را تمیز کرده و با آب بشویید.

سوالات متداول

تمیزکننده و جرم گیر مَن در حجم های یک لیتری و چهار لیتری تولید و به بازار عرضه می گردد. همچنین این محصول بصورت اسپری در حجم نیم لیتری نیز تولید می گردد.

این محصول در اکثر فروشگاه ها خصوصا فروشگاه های زنجیره ای (افق کوروش، جامبو، رفاه و...) برای خرید شما عزیزان قابل عرضه می باشد. در صورتی که قصد خرید اینترنتی دارید می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی مانند اسنپ مارکت، دیجی کالا یا... سفارش خود را ثبت نمایید. همچنین برای خرید عمده تمیزکننده من از منوی سایت قسمت اعطای نمایندگی، درخواست خود را ثبت نمایید.

این محصول برای تمیزکردن و ضدعفونی کردن تمامی سطوح لعابدار مانند کاشی و سرامیک حمام و سرویس بهداشتی، وان حمام و... کاربرد دارد.

از این محصول به هیچ عنوان برای تمیزکردن سطوح سنگی و فلزی نباید استفاده گردد.

دیدگاه کاربران

توجه:آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد و بصورت محرمانه خواهد ماند.