لوگوی شرکت من
در حال بارگذاری سایت...

لکه بر کف پاش من

فرش و مبلمان از اساسی‌ترین عناصر دکوراسیون داخلی هستند که تاثیر به‌مراتب چشمگیری در زیبایی فضای منزل دارند. این دو عنصر اساسی، اگرچه زیبایی و سرزندگی فوق‌العاده‌ای به فضای خانه می‌بخشند، با این حال، به‌شدت مستعد کثیف‌شدن و آلودگی هستند. کثیفی و آلودگی موجود بر فرش‌ها را می‌توان اتفاقی ناگوار و غیر قابل پیش‌بینی دانست که کام هر کسی را تلخ می‌کند. در این شرایط، استفاده از لکه‌بری قوی، می‌تواند کارسازترین راهکار باشد. لکه‌‎برهای قوی و اثربخش با قابلیت خنثی‌کنندگی و تمیزکنندگی بالا، از بیشترین قدرت در محافظت از زیبایی و اصالت فرش‌ها برخوردار هستند.

لکه بر کف پاش من

در روزگاری زیست می‌کنیم که علم با سرعت نور در حال پیشرفت و دگرگونی‌ است! در این روزگار، دیگر کمتر می‌توان با تکیه بر ترفندهای قدیمی به جنگ با چالش‌ها و بحران‌های بغرنج رفت. یکی از این چالش‌ها، حذف لکه از روی فرش و مبلمان است. شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که از فرش و مبلمان خود با تکیه بر قدرت جادویی سرکه و جوش شیرین محافظت می‌کنند. البته این راهکار قدیمی در کوتاه‌مدت کارساز است؛ اما استفاده مکرر از این روش‌ها، منجر به حذف زیبایی و اصالت فرش‌ها می‌شود. در این شرایط، تنها چاره کار، این است که به دستاوردهای علمی اطمینان کرده و گره کور چالش‌ها را با کمک آن‌ها باز کنیم. لکه‌بر کف‌پاش من را باید ثمره و عصاره همین علم دانست که با عملکرد درخشان خود، راحتی و زیبایی را برای کاربران به ارمغان آورده است. این محصول شگفت‌انگیز، قدرتی عالی در حذف انواع لکه از روی فرش و مبلمان دارد. خوب است بدانید که فرمولاسیون منحصربه‌فرد این محصول، فاقد هرگونه ترکیبات سفیدکننده یا مضر است. بنابراین، ضمن تمیزی و پاک‌کنندگی فرش و موکت، از سلامت و زیبایی فرش‌ها هم به مطلوب‌ترین شکل ممکن محافظت می‌کند. قابلیت‌های ویژه این لکه‌بر، همین‌جا تمام نمی‌شود! سرعت‌عمل بالای این محصول شوینده در حذف لکه‌ها، امتیاز منحصربه‌فرد این محصول است که شما را از دردسرهای مربوط به مراحل چندگانه ترفندهای قدیمی، دور نگاه می‌دارد. برای بهره‌مندی از این قابلیت، کافی‌ است مقداری از لکه‌بر کف‌پاش من را روی سطوح آلوده فرش اسپری کنید و بعد از مدتی کوتاه با کمک پارچه یا حوله نم‌دار، سطح لکه را مالش دهید.

تصویر لکه بر فرش و موکت

ویژگی های لکه بر کف پاش مَن

  • قابلیت بالا در حذف انواع لکه از روی فرش و مبلمان
  • بهره‌مندی از قابلیت چربی‌زدایی بالا
  • برخورداری از سرعت بالا در حذف آلودگی از روی فرش و موکت
  • قدرت تمیزکنندگی بالا
  • فاقد هرگونه ترکیبات مضر و سفیدکننده
  • مراقبت از بافت الیاف فرش
دستور العمل :

روش استفاده از لکه بر کف پاش من

  • ابتدا محصول را بر روی سطح کوچکی از محل مورد نظر امتحان نمایید. در صورتی که اشکالی بر روی آن سطح بوجود نیامد، از محلول استفاده نمایید.
  • لکه بر مَن را روی سطح آلوده به کثیفی اسپری نمایید و کمی صبر نمایید.
  • سپس توسط یک پارچه یا حوله نمدارسطح لکه را مالش دهید. (در صورت نیاز این عمل را تکرار نمایید تا لکه کاملا محو شود)

دیدگاه کاربران

توجه:آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد و بصورت محرمانه خواهد ماند.