لوگوی شرکت من
در حال بارگذاری سایت...

مایع دستشویی من

معجزه خلقت را می‌توان در زیبایی و کارایی دست‌ها مشاهده کرد. دست‌ها ضمن اینکه به تمام کارهای شخصی ما سروسامان می‌دهند، نقشی برجسته و پررنگ در زیبایی ظاهری ما دارند. به همین دلیل هم مراقبت از سلامت و زیبایی دست‌ها، به یکی از بزرگ‌ترین رسالت‌های ما در زندگی تبدیل شده است. در مسیر مراقبت و محافظت از دست‌ها، استفاده از شوینده‌های مناسب دست نظیر مایع دستشویی، می‌تواند همراه خوبی برای ما باشد. کافی ا‌ست در هنگام خرید مایع دستشویی، دقت و هوشمندی خود را به‌ کار ببریم تا برای همیشه، صاحب دستانی پرانرژی، باطراوت و زیبا شویم.

مایع دستشویی من

دست‌ها را باید مهم‌ترین عضو بدن دانست که بیشتر از هر قسمت دیگری، قادرند پیغام پیری و کهولت سنمان را به گوش اطرافیان ما برسانند. علی‌رغم ظرافت و حساسیت پوست دست، باید بگوییم در حق این عضو موثر و کارآمد کم‌لطفی شده است! ما به میزانی که به زیبایی و سلامت صورت خود اهمیت می‌دهیم، به همان میزان از سلامت و زیبایی دست‌هایمان غافل هستیم. دلیل این امر را شاید بتوان عدم استفاده از مواد شوینده مناسب دانست. مایع دستشویی من، یکی از بهترین و مرغوب‌ترین شوینده‌های دست است که با بهره‌گیری از فرمول ترکیبی دقیق و هوشمندانه، شوق زیستن را روانه دست‌ها می‌کند. تردید نداریم که تنها با یکبار مصرف این محصول، تحولی اساسی به برنامه روتین بهداشتی خود خواهید بخشید. این مایع دستشویی، ضمن داشتن سازگاری با انواع پوست، از میزان ph مناسبی هم برخوردار است. بنابراین، با این شوینده مرغوب، احساس ناخوشایند خشکی پوست را هرگز تجربه نخواهید کرد. به علاوه اینکه از ابتلا به بیماری‌های پوستی در امان خواهید بود. بهره‌مندی از رایحه مطلوب و خوشایند هم، امتیاز دیگر این محصول است که احساسی دلپذیر را برای شما به ارمغان می‌آورد. خوب است بدانید مایع دستشویی من، قدرتی اعجاب‌انگیز در رفع آلودگی دست‌ها دارد. کافی‌ است به مدت 20 ثانیه دست‌ها را با این مایع خوش‌رایحه مالش دهید تا آثار میکروب و باکتری از روی دستانتان محو شود. به فهرست بلندبالای خوبی‌های این محصول، باید قدرت فوق‌‌العاده آن در افزایش نرمی و لطافت را هم اضافه کنیم. مایع دستشویی من با استفاده از فرمولاسیون قوی و خاصیت آب‌رسانی، ضمن حذف سلول‌های مرده پوست، رطوبت و انعطاف‌پذیری پوست دست را به مطلوب‌ترین شکل ممکن حفظ می‌کند.

از من بشنوید...

دقت کردین خیلیامون به عطری که می زنیم توجه می کنیم، به بوی اسپری یا مامی که می خریم هم همینطور اما به بوی مایع دستشوییمون نه !!!
درسته که مایع دست شویی اول باید خوب دست رو تمیز کنه بعد نباید دست رو خشک کنه اما بوش چی ؟؟؟
به نظر من بوش هم خیلی مهمه چون خودت استشمام می کنی ...
پس ایندفعه قبل از خرید مایع دستشویی حواستون به بوش هم باشه !!
تصویر مایع دستشویی نیم لیتری من

ویژگی های مایع دستشویی من

  • دارای قدرت پاک کنندگی و نرم کنندگی مطلوب
  • دارای ۵ رایحه خوشبو و ماندگار
  • شادابی و طراوت پوست دستان و جلوگیری از خشک شدن آن ها
  • مناسب برای انواع پوست (چرب، نرمال و..)
  • فروش و عرضه در حجم های نیم لیتری و چهار لیتری
  • فروش و عرضه محصول در حجم های ۱۰ لیتری و ۲۰ لیتری برای سازمان ها، موسسات و ارگان های دولتی و خصوصی
دستور العمل :

روش استفاده از مایع دستشویی من

  • بهتر است در ابتدا کمی دست های خود را خیس نمایید.
  • سپس مقدار مناسبی از مایع دستشویی مَن را بر روی دست های خود بریزید.
  • دست های خود را به یکدیگر مالش داده و تمامی نقاط دست را به خوبی بشویید.
  • در انتها دست های خود را به خوبی آبکشی نمایید تا مطمئن شوید چیزی از مایع دستشویی بر روی دست های شما باقی نمانده است.

دیدگاه کاربران

توجه:آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد و بصورت محرمانه خواهد ماند.