لوگوی شرکت من
در حال بارگذاری سایت...

سفیدکننده مَن

اگر تجربه نظافت و تمیزکاری سرویس بهداشتی و حمام را داشته باشید، باید بدانید که حقیقتا کاری دشوار، طاقت‌فرسا و جانکاه است. لکه‌ها و کدری حک‌شده روی سنگ و کاشی دستشویی و حمام، به همین سادگی‌ها پاک نمی‌شوند. تردید نداریم که برای سفیدی و درخشندگی سرویس بهداشتی، دست‌به‌دامان گوگل و گروه‌های خانوادگی در تلگرام شده‌اید! احتمالا فهرستی از روش‌های خانگی هم در دست دارید که هر بار توسط یکی از آن‌ها ناکام می‌شوید. شاید وقت آن رسیده است این فهرست ناامیدکننده را کنار بگذارید و به دستاوردهای علمی، سلامی دوباره داشته باشید!

سفیدکننده من

یکی از مراحل حساس، مهم و چالش‌برانگیز در نظافت منزل، شست‌وشوی سرویس بهداشتی و حمام است. تجمع میکروب و باکتری در سرویس بهداشتی و استفاده مکرر ما از آن، لزوم نظافت و بهداشت این قسمت از منزل را کاملا توجیه می‌کند. طبیعتا هر کدام از ما، ترفندهای خاص خودمان را در نظافت منزل داریم. بااین‌حال، شناخت پاک‌کننده‌های قوی و اثربخش، می‌تواند نقطه قوت ما در امر خانه‌داری باشد. یکی از این پاک‌کننده‌های مفید و کارساز، سفیدکننده من است. همان‌طور که از نام این شوینده بهداشتی پیداست، کارکرد بارز آن، سفیدکردن ملحفه، ظروف و سرویس بهداشتی ا‌ست. این محصول با بهره‌گیری از فرمولاسیونی بی‌نقص و ممتاز، بهترین عملکرد را در جرم‌زدایی و لکه‌گیری سرویس بهداشتی ارائه می‌دهد. ضمن اینکه می‌توانید روی کمک آن در سفیدی و درخشندگی ملحفه، لباس و ظروف آشپزخانه خود هم حساب کنید. خوب است بدانید که برای استفاده از این محصول شوینده در ماشین لباس‌شویی هم دستتان کاملا باز است. ضمن اینکه بوی نامطبوع لباس‌شویی را از لباس‌ها کاملا حذف می‌کند. بنابراین با انتخاب این محصول، کاربری راحت‌تر و لذت‌بخش‌تری را تجربه خواهید کرد.

تصویر محلول سفیدکننده من

مشخصات و ویژگی های سفیدکننده من

  • خاصیت ضدعفونی‌کننده سطوح و ملحفه
  • افزایش سفیدی و درخشندگی ظروف، ملحفه، لباس و سرویس بهداشتی
  • خاصیت جرم‌زدایی و لکه‌گیری از روی سطوح و لباس
  • سرعت‌عمل بالا در رفع آلودگی
  • تولید و عرضه در حجم های ۱ لیتری، ۲ لیتری و ۴ لیتری
دستور العمل :

روش استفاده از سفیدکننده مَن

  • مقدار ۱/۵ پیمانه معادل ۱۲۰ میلی لیتر از محلول سفید کننده مَن را در یک لیتر آب بطور کامل مخلوط کرده، سپس پارچه یا حوله سفید را به مدت ۱۵ دقیقه درون آن قرار دهید و سپس آبکشی نمایید.
  • یک فنجان از سفیدکننده را روی سرامیک و سایر سطوح بهداشتی ریخته و پس از ۲۰ دقیقه با فرچه تمیز و سپس آبکشی نمایید.
  • برای گندزدایی آب استخر از یک فنجان محلول سفیدکننده جهت هر متر مکعب آب استفاده نمایید.
  • برای ظروف، یک فنجان از محلول را در ۵ لیتر آب حل کرده و ظروف را به مدت ۵ دقیقه درون محلول قرار دهید و سپس آبکشی نمایید.
  • برای ماشین لباسشویی با ظرقیت ۷ کیلوگرم مقدار ۱/۵ فنجان و برای ماشین لباسشویی با ظرفیت ۵ کیلوگرم مقدار ۱ فنجان و برای ماشین های کوچکتر ۰.۵ فنجان استفاده شود.

سوالات متداول

از سفیدکننده من در جهت گندزدایی و تمیزکردن سرویس بهداشتی، ملحفه، لباس سفید و ظروف آشپزخانه استفاده می گردد.

دیدگاه کاربران

توجه:آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد و بصورت محرمانه خواهد ماند.