لوگوی شرکت من
در حال بارگذاری سایت...

گندزدای میوه و سبزیجات

ریشه بسیاری از بیماری‌ها و امراض جسمی، عدم رعایت نکات بهداشتی در مصرف خوراکی‌هاست. سلامت و پاکیزگی میوه‌ها و سبزیجات هم بخش مهمی از این اصول بهداشتی را به خود اختصاص داده است. میوه‌ها و سبزیجات به دلیل داشتن تماس مستقیم با خاک و کودهای شیمیایی، مستعد آلودگی بیشتری هستند. به همین دلیل هم شست‌وشوی صحیح و اصولی این خوراکی‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است. ایمن‌ترین و قابل اعتمادترین روش جهت حذف آلودگی و میکروب، استفاده از محلول ضدعفونی‌کننده است. با بهره‌گیری از این محلول، ضمن افزایش سلامت این خوراکی‌های دلپذیر، شرایط را برای ماندگاری بیشتر آن‌ها فراهم کرده‌ایم.

گندزدای میوه و سبزیجات مَن

میوه‌ها و سبزیجات به دلیل ارزش غذایی بالا، جایگاه والایی را در سبد کالایی ما به خود اختصاص داده‌اند. حذف این دو خوراکی شفابخش از فهرست غذایی‌مان، عواقب ناخوشایندی را برای ما به دنبال خواهد داشت. از طرفی، بهره‌بردن از خواص معجزه‌آسا و شگفت‌آور این خوراکی‌ها، مشروط به رعایت نکاتی ا‌ست. شست‌وشوی صحیح و اصولی، از مهم‌ترین این نکات است. شاید در ذهنتان این سوال شکل گرفته باشد که لزوم این همه احتیاط و مراقبت چیست؟
در پاسخ باید بگوییم میوه‌ها و سبزیجات از جمله خوراکی‌های مفیدی هستند که علی‌رغم داشتن خواص فراوان، تماس مستقیمی با آلودگی‌های مختلف دارند. رشد و پرورش این محصولات، نیازمند استفاده از کودهای شیمیایی ا‌ست. بهره‌گیری از سموم شیمیایی مختلف، آفت‌کش‌ها، قارچ‌کش‌ها و حشره‌کش‌ها در گلخانه‌ها و مزارع، تاثیرات مخربی را روی میوه‌ها و سبزیجات به‌ جای می‌گذارد. به فهرست آلودگی‌های بالا، باید وجود میکروب و ویروس را در طول پروسه حمل‌و‌نقل این محصولات اضافه کرد. مجموع این عوامل در کنار هم، لزوم توجه به سلامت و پاکیزگی میوه‌ها و سبزیجات را کاملا توجیه می‌کند. در میان روش‌های خانگی که جهت رفع آلودگی و میکروب از این خوراکی‌ها وجود دارد، سالم‌ترین و ایمن‌ترین گزینه، گندزدای میوه و سبزی مَن است.
این محلول با خاصیت گندزدایی قوی، بهترین عملکرد را در حذف میکروب و آلودگی از میوه و سبزی ارائه می‌دهد. ضمن اینکه با فرمولاسیون منحصربه‌فردی که دارد، موجب شادابی، طراوت و ماندگاری بیشتر این محصولات می‌شود. دستورالعمل آسان در استفاده از گندزدای سبزی و میوه مَن را باید مشخصه بارز این محصول دانست. با این قابلیت، اسباب پذیرایی از مهمانان ناخوانده در هر موقعیتی کاملا مهیاست. با خرید این محصول پرکاربرد، سلامت و ایمنی خودتان و عزیزانتان را کاملا تضمین کرده‌اید.

تصویر گندزدای میوه و سبزیجات

مشخصات و مشخصات گندزدای میوه و سبزیجات مَن

  • افزایش شادابی و طراوت میوه و سبزی
  • افزایش ماندگاری این محصولات
  • استفاده راحت و آسان
  • داشتن خاصیت گندزدایی قوی
  • ارائه عملکردی درخشان در حذف آلودگی‌های مختلف از میوه‌ها و سبزیجات
  • تولید و عرضه در حجم ۵۰۰ml
  • امکان ثبت سفارش در حجم ۴lit برای فروشگاه ها، رستوران ها، کافی شاپ ها و…
دستور العمل :

روش استفاده از گندزدای میوه و سبزیجات

  • قبل از استفاده از گندزدا، میوه و سبزیجات را به مدت ۵ دقیقه کاملا شست و شو دهید. به نحوی که هیچ گونه گل و لایی روی میوه و سبزیجات باقی نماند.
  • سپس ۱/۵ پیمانه (درب ظرف) از گندزدای میوه و سبزیجات مَن را در ۴ لیتر آب ریخته و آن ها را به مدت ۱۰ دقیقه در محلول قرار دهید.
  • سپس آن را بیرون آورده و مجددا میوه و سبزیجات را کاملا با آب شستشو دهید.

دیدگاه کاربران

توجه:آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد و بصورت محرمانه خواهد ماند.